Aydın Su Ürünleri Üreticileri Birliğinden Cihaz BağışıAydın Su Ürünleri Üreticileri Birliğinden Cihaz Bağışı

Aydın Su Ürünleri Üreticileri Birliği Didim Devlet Hastanesine Kovit Hastaları İçin 2 Adet Ventilator solunum cihazı bağışında bulundu.

Aydın Su Ürünleri Üreticileri Birliği Didim Devlet Hastanesine Kovit Hastaları İçin 2 Adet Ventilator solunum cihazı bağışında bulundu.

Didim Devlet Hastanesi Baş Hekimi Ethem Bilgiç Yapılan bağışa Hastane adına teşekkür ederek; " Hastanemize yapılan bağışlarla kovit hastalarımızın solunum cihaz ihtiyaçları karşılanır duruma geldi. Bağışları ile Didim halkına destek olan ve Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" açıklamasında bulundu.

Didim Kaymakamı Halil Avşar, Birlik adına Bağışta bulunan Birlik Başkanı Tolga Vural'a teşekkür plaketi vererek;" Yaptığınız hayrı Allah Kabul etsin. İnşallah hiçbir vatandaşımız bu cihazları kullanmak mecburiyetinde kalmaz. Hastanemize yapılan bağışlarla, bu hastalığa istemesekte maruz kalan vatandaşlarımızın kullanımına sunulan cihazlarla rahat bir nefes alacak olmaları ayrı bir sevinç kaynağı olmuştur. Emeği ve desteği olan herkese teşekkür ediyorum." diyerek açıklamada bulundu.


Aydın Su Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Birliği Başkanı Tolga Vural; " AK Parti Aydın Millet Vekilimiz Sayın Metin Yavuz'un çağrısı ile başlatılan cihaz bağışına bizlerde katkı vermekten gururluyuz. Hastanemize ve Halkımıza hayırlı olsun." dedi.

Birlik Üyeleri, Noordzee su ürünleri, Gökçe su ürünleri (luckyfish), Kılıç holding, Olivka su ürünleri, Agromey su ürünleri, ve Gümüşdoğa su ürünleri'nin ortaklaşa aldıkları Cihazları Birlik  adına, birlik Başkanı Tolga Vural Didim Devlet hastanesi yetkililerine teslim etti.

Cihaz Teslim seromonisine Didim Kaymakamı Halil Avşar, Didim İlçe Sağlık Müdürü Oben Döndü, AK Parti İlçe Başkanı Maşallah Subaşı ve Yönetim kurulu üyeleri , Bazı AK Parti Didim Belediye Meclis üyeleri, Gökçe Su Ürünleri(luckyfish) Müdürü Mehmet Avcı ile Didim Devlet hastane yetkilileri katıldı.

 

  
1150 kez okundu